Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły i przemyślenia po XIII edycji
Witam, cześć i czołem :D

Zdecydowałem się przestawić moje pomysły i przemyślenia po przegraniu całej edycji, mogą być kontrowersyjne, ale wierze, że mogłyby pchnąć rozgrywkę w dobrym kierunku :P

1. Zacznijmy od Gold Skycase po nerfie na początku edycji wciąż jest super skrzynką, ale... Owiana tajemnicą nagroda główną (64x dirt), przez całą edycję otworzyłem ponad 100 stacków kluczy gold i ani razu nie uświadczyłem tej nagrody... :D Jeśli komuś się to udało to niech da znać :P Ale fajnie by było zwiększyć szansę, tak żeby była osiągalna dla zwykłych graczy. Druga rzecz związana z tą skrzynką - Oddech Smoka, a założenia hazardu rozumiem, że ma to być item który powoduje stratę, przegraną, zwał jak zwał, ale jest przedmiotem który użyje promil graczy i ze swojej strony chciałbym zaproponować wymiane go na inny słaboużyteczny przedmiot (np. pusta szklana butelka?)

2. Punkty poziomu wyspy
Prawie każdy blok ma swoją wartość, jednym z pokrzywdzonych bloków są stoniarki, jest szansa na dodanie im również jakiejś wartości? Jest to blok w który gracze inwestują swoje ciężko zarobione SC. Fajnie by było, gdyby i on miał swoją wartość.
Zwiększenie wpływu spawnerów i beaconów na poziom wyspy, ich aktualna wartość punktowa jest czysto kosmetyczna dla ogólnego rozrachunku, zmiana wartości zwiększyła by ich wartość dla rankingu i pozwoliła by konkurować z graczami którzy po prostu stawiają bloki przed siebie.

3. Mini eventy serwerowe
Na początku edycji było bardzo dużo rozgrywanych minieventów typu łódki, pływak, parkour, z biegiem czasu mimo zainteresowania graczy przestały być one organizowane, odpowiedzią na to były organizowane przez graczy OX'y i Ruletki, ale to nie to samo :P Może by tak pomyśleć, nad wróceniem do organizacji tego?

4. Serwerowy skup wełny
Wiadomo, każdy ceni sobie różnorodność biznesów na serwerze, więc dlaczego by nie dodać kolejnej możliwości graczom  i nie zrobić serwerowego skupu wełny?

5. Bonus. Zapomniany pomysł
http://forum.skyup.pl/showthread.php?tid=1196

Niby zaakceptowany, a tu już ponad dwa lata minęły :P
1 użytkownik lubi posta fantasmagorie: fAqus
Odpowiedz
1. Postaramy się zwiększyć szansę na nagrodę główną gold SkyCase i zamienić oddech na pustą butelkę

2. Nie ma takiej możliwości, żeby stoniarki miały oddzielną punktację. Postawiony blok jest taki, jak zwykłe złoża. Co do beaconow i stoniarek - możemy zwiększyć ich punkty.

3. Właściwie to było odwrotnie. Zmniejszona ilość organizowanych eventów była skutkiem zmniejszonego nimi zainteresowania. Nigdy z nich natomiast nie zrezygnowaliśmy. Fakt, że ostatni odbył się w grudniu wynika jedynie z z przerwy świątecznej, podczas której cała najwyższa administracja odpoczywała.

4. Nie dodaliśmy jak dotąd i nie zamierzamy w najbliższej przyszłości serwerowego skupu wełny z tego samego powodu, dla którego nie ma pozostałej ilości przedmiotów w sklepie. Z założenia sklep na spawnie ma posiadać ograniczoną liczbę produktów, by wymusić interakcję ekonomiczną między graczami. Z tego, co widzieliśmy sklepy z wełną cieszą się dość sporą popularnością, więc tym bardziej nie ma takiej potrzeby.

5. Zaakceptowanie pomysłu nie oznacza natychmiastowej jego realizacji. Wszystko zależy od aktualnych możliwości, stanu technicznego, planu edycji i innych czynników. Dodatkowo questy codzienne są dość problematyczne ze względu na dostosowanie ich do wszystkich graczy, bez względu na poziom rozgrywki.

Zaakceptowane: 1, 2

Pomysł został zaakceptowany. Aktualnie oczekuje na realizację.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
2 użytkowników lubi posta Krynio: fantasmagorie, Kedziorix
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości