Twój kawałek Nieba

O nas


SkyUP to mała sieć, której głównym celem jest dostarczanie wysoce dopracowanych serwerów opartych na nowych rozwiązaniach. Zależy nam na unikalności oraz dobrym, zdrowym kontakcie z administracją. Istniejemy już od marca 2015 roku i cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe serwery, jednocześnie nie zapominając o rozwijaniu już istniejących.

Adres serwera:
skyup.pl

Regulamin

FAQ

Rejestracja
awaryjna

Co nowego?


Odświeżenie strony internetowej

1 czerwca 2019

Drodzy gracze! Wygląd naszej strony internetowej został nieco odświeżony! Zmianie uległy także funkcjonalności panelu gracza...

Czytaj więcej

Połączenie serwerów z Mines.pl

25 grudnia 2018

Drodzy gracze! Informujemy o połączeniu serwerów MineS.pl i SkyUP.pl. Były właściciel serwera MineS.pl nie ma..

Aktualizacja 25-12-2018 Kochani! Szybko i przyjemnie - udało nam się pozyskać..

Czytaj więcej
Zobacz pozostałe

Nasze serwery


Skyblock

Spokojna gra na jednej z wielu lewitujących wysp to dla wielu nie lada gratka! Wejdź i zmień mały skrawek zawieszonej w powietrzu ziemi na ogromną metropolię tętniącą życiem. Ulepszenia piecy, małżeństwa, prace, trampoliny, narkotyki, magiczne skrzynki i wiele więcej!

Survival

SkyUP Space Station czeka na kolejnego astronautę, który gotów będzie kolonizować nowe i unikatowe planety! Załóż kolonię korzystając z 80 nowych enchantów i wzmacniając 15 swoich umiejętności, plecaków, cyberboxów i innych ułatwień przyszłości!

Creative

Wznieś się na wyżyny swojej wyobraźni i stwórz, co tylko sobie wymarzysz na serwerze Creative! Graj fabuły z innymi graczami, zdobywaj punkty za budowle tematyczne, maluj na sztalugach, twórz meble i złożone armor standy! Wejdź i rób, co tylko chcesz!

Maszyna

Nasze serwery stoją na dwóch maszynach w Warszawie, co pozwala na zmniejszenie pingu do minimum przy utrzymaniu przepustowości 1Gbps. Pierwsza z procesorem Intel i7-7700K OC 4/8t - 4.7GHz /5GHz oraz druga (utrzymująca Skyblocka) z AMD Ryzen 5 3600X - 6 c / 12 t - 3.8 GHz / 4.4 GHz. Obie współgrając z 64GB DDR4 2400 MHz pamięci RAM zapewniają wydajną obsługę wszystkich procesów, natomiast dwa dyski 500GB SoftRaid NVMe połączone w technologii RAID1 gwarantują nie tylko ponad pięciokrotnie szybszy odczyt plików, ale także wraz z 4TB SATA 100% pewność braku utraty danych w razie uszkodzeń fizycznych i ogromną ilość kopii zapasowych.

Więcej radości z rozgrywki


Cały czas Ci czegoś brakuje? Chcesz mieć więcej? Zobacz co oferuje nasz TokenShop! Kupując tokeny pozwalasz nam utrzymywać serwery, a także ulepszać naszą małą sieć :) Dołóż swoją cegiełkę i sprawdź naszą ofertę!

Poznaj administrację


Znajdź nas na...


Serwer skyup.pl
TeamSpeak ts.skyup.pl
Discord
Facebook
Grupa na Facebooku
YouTube
Instagram
Forum
E-mail kontakt@skyup.pl