Zmiany cennika TokenShop

7 kwietnia 2018

Drodzy gracze! Zdajemy sobie sprawę, że niepodważalnym atutem aktualnego TokenShopu są bardzo niskie koszty poszczególnych przedmiotów. Jednakże..

Czytaj więcej

Zawieszenie płatności PSC i przelewów [Zakończone]

27 marca 2018

Szanowni Państwo, z dniem 27 marca 2018 roku jesteśmy zmuszeni wstrzymać możliwość doładowania tokenów za pomocą PaySafeCard i przelew..

Aktualizacja: 04.04.2018 Szanowni Państwo, formalności związane z przeniesieniem sklepu do innego operatora zostały zakończone. Kolejnym etapem prac jest..

Aktualizacja: 06.04.2018 Szanowni Państwo, formalności związane z przeniesieniem sklepu zostały zakończone. Dostępne kanały płatności to: SMS, PSC, przelew, PayPal.

Czytaj więcej

Przelew, PSC, PayPal

19 listopada 2017

Nadszedł ten moment! Oczekiwanie na doładowanie tokenów to już przeszłość! Płatności PaySafeCard oraz przelew zostały zautomatyzowane. Niestety natomiast rezygnujemy z..

Czytaj więcej

Zmiany na TeamSpeaku!

12 września 2017

Obowiązkowa rejestracja - Zmiany w ikonkach - Renowacja TSa i jego przyszłość

Czytaj więcej

Przerwa w dzialaniu platnosci SMS

30 sierpnia 2017

Uwaga! W dniu 1 września na czas nieokreślony zawieszona zostanie możliwość płatności za pomocą SMS.

Czytaj więcej

Przerwa techniczna 03.08.2017

19 lipca 2017

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom podjęliśmy decyzję o zmianie maszyny, na której postawiony jest serwer. We współpracy z aktualnym dzierżawcą..

Czytaj więcej

TokenShop

9 marca 2017

W związku z nową stroną internetową i rozwojem naszej sieci wprowadzamy ogólnoserwerową walutę SkyTokenów, a wraz z nimi TokenShop! Jak to działa? To proste: tokeny to międzyserwerowa waluta premium, którą możesz zakupić poprzez jedną z czterech możliwości: SMS, przelew, PSC i PayPal. Możesz je również wygrać w różnych konkursach organizowanych na serwerze!

Czytaj więcej

Nowa strona :)

9 marca 2017

Witamy wszystkich na nowej stronie internetowej sieci serwerów SkyUP. Od teraz wszystkie nowe informacje będą umieszczane właśnie tutaj. W razie problemów z serwerem na stronie głównej znajdziecie od razu szybkie wyjaśnienie sprawy.

Mamy nadzieję, że zmiana przypadnie Wam do gustu.

Administracja SkyUP.pl

Czytaj więcej