• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! KONKURS ŚWIĄTECZNY!
[Obrazek: LpFBiiV.jpg]

Regulamin konkursu

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy gracze serwera SkyUP.pl.
  2. Konkurs trwa do 6 stycznia 2019.
  3. Wyniki konkursu oraz cribsy opublikowane zostaną 9 stycznia 2019 na forum skyup.pl.
  4. Wygrywa budowla/wyspa, która najbardziej zaintryguje, zafascnuje lub rozbawi Jury.
  5. Nagrodę ustanowioną na plakacie otrzymuje lider wyspy lub wskazana przez niego osoba dodana na stałe do wyspy.
  6. Nagrodę pocieszenia - 3 tokeny i dyplom - otrzymują osoby biorące udział w konkursie, które przygotowały budowle/wyspe.
  7. Zgłoszenia budowane przy pomocy schematów zostaną zdyskwalifikowane.
  8. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do administracji lub napisać na forum według wzoru zgłoszeń.
Zgłoszenie napisał(a):     1. Nick:
     2. Tytuł budowli/wyspy:
     3. Krótki opis (opcjonalnie):

Aktualne zgloszenia:

NickTytul budowliOpis
_myworld_Tradycje na sześciennie
shadowq_Świąteczna wyspa shadowqa* Prosiłbym administracje o ocenianie mojej wyspy w nocy oraz aby każdy używał czcionki unikodowej (małej czcionki).
MQKwaczKaczy jarmark
MrMaciejosG1Wszystko i Świaateczne nic
Sebastianw111Domowa świąteczna atmosfera
KubasusJest choinka są prezenty A Mikołaj znowu wcięty XD
Sebastianw111Domowa świąteczna atmosfera
WRONA123Kraina Swiatzezwyspa bedzie przystrojona wiecej nie powiem. Zez Zez 
_ProKama_Magiczne święta na skraju gór
GyverŚwiąteczna Kraina Gajwusia i Pingwiniki
adrianek320Świąteczny BałwanBędzie śnieg
zonzolkaWioska Mikołaja i elfów Serduszko
ŚmiechaisyŚwiąteczne miasteczko
natiiŚwiąteczny placNa mojej wyspie będzie choinka, śnieg oraz niewielki stół z potrawami świątecznymi
xShateOpuszczony zamarzniety zamekZnajdziemy tam zamek, stol wigilijny i... zobacz sam [Obrazek: people-1.png]
Proszę o użycie czcionki unikodowej [Obrazek: people-1.png]

Minkroo_ftŚwiąteczne życzenia od administracji Wierszyki od administracji
Lady_MuffinkaBiegun PółnocnyWyspa zgłoszona do konkursu przedstawia: bałwanka, sanie, reniferki z zaprzęgu Świętego Mikołaja, z którego się uwolniły. Wszystko zostało zbudowane wokół śnieżnej kuli, w której przy pomocy magii oraz Malej_Pandzi, zamknęłam niewielką część Bieguna Północnego!
Zamknięty w śnieżnej kuli Biegun Północny tętni życiem, znajdziemy tam zwierzątka, ludzi, jak i magiczne istoty takie jak ciastek czy też Grinch. Jeśli was zaciekawiłam, zapraszam do obejrzenia Bieguna od środka!

Chciałabym prosić, aby oceniający:
  • oceniali wyspę w nocy, pojawiajac się na moim home
  • nie ma tabliczek, więc obojętnie jaka czcionka
  • nie wchodzili do chatek

ISIŚwiąteczny pałac lodowyNa górze wyspy znajdziecie magiczny pałac świąteczny, wykonany z lodu oraz śniegu. Legenda głosi, że jest to jeden z wielu budynków należących do św. Mikołaja, który siedzi w środku na swoim złotym krześle i wraz ze swoim pomocnym elfem rozdaję prezenty. Magia świąt otacza wszystko - zresztą przekonajcie się sami!

P.S Chciałem zaznaczyć, że niestety nie udało mi się zrobić projektu tak, jak sobie go wyobrażałem, ze względu na to, że bardzo późno zacząłem i miałem mało czasu ;/. Wiele rzeczy według mnie wymaga poprawek, ale starałem się, żeby wszystko miało ręce i nogi w takim stopniu na jaki czas pozwalał.

DawidZRTNocna Kraina
  Odpowiedz
Nick: _myworld_
Tytuł wyspy: "Tradycje na sześciennie"
[Obrazek: abaf48495ea001f2med.png]
  Odpowiedz
Nick: MQKwacz

Tytuł Budowli: Kaczy jarmark
  Odpowiedz
1. Nick: MrMaciejosG1
2. Tytuł budowli/wyspy: Wszystko i Świaateczne nic
  Odpowiedz
Nick: Sebastianw111

Tytuł wyspy: Domowa świąteczna atmosfera
  Odpowiedz
Nick: Kubasus
Tytuł wyspy:
Jest choinka są prezenty
A Mikołaj znowu wcięty XD
  Odpowiedz
Super 
(12.12.2018, 21:17)Krynio napisał(a):

Regulamin konkursu

3. Wyniki konkursu oraz cribsy opublikowane zostaną 9 stycznia 2019 na forum skyup.pl.
  4. Wygrywa budowla/wyspa, która najbardziej zaintryguje, zafascnuje lub rozbawi Jury.
  5. Nagrodę ustanowioną na plakacie otrzymuje lider wyspy lub wskazana przez niego osoba dodana na stałe do wyspy.
  6. Nagrodę pocieszenia - 3 tokeny i dyplom - otrzymują osoby biorące udział w konkursie, które przygotowały budowle/wyspe.
  8. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do administracji lub napisać na forum według wzoru zgłoszeń.
Zgłoszenie napisał(a):     1. Nick: KapitanRogalik i WRONA213 i EnderFab
     2. Tytuł budowli/wyspy: Kraina Swiat
     3. Krótki opis (opcjonalnie): wyspa bedzie przystrojona wiecej nie powiem. :zez: :zez:

(12.12.2018, 21:17)Krynio napisał(a):

Regulamin konkursu

Zgłoszenie napisał(a):     1. Nick: KapitanRogalik i WRONA213
     2. Tytuł budowli/wyspy: Kraina Swiat
     3. Krótki opis (opcjonalnie): wyspa bedzie przystrojona wiecej nie powiem. :zez: :zez:
  Odpowiedz
Przyjeliscie nas
  Odpowiedz
Nick _ProKama_ i dorkavip
Tytuł wyspy Magiczne święta na skraju gór
  Odpowiedz
1.Nick: Gyver
2.Tytuł wyspy: Świąteczna Kraina Gajwusia i Pingwiniki
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości