• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba O UN BANA
1. Nick :kamerek121
2. Administrator banujący : krynio
3. Czas trwania bana: PERM
4. Godzina bana:21.28
5. Powód bana: na prośbę
6. Wyjaśnienie sprawy: chciałem bana wiem dostałem go ale potem pomyślałem ze trochę słabo byłoby przestać grac na tym serwerze bo g Oczy Oczy o bardzo lubię i chciałbym od banować swoje konto
  Odpowiedz
(11.09.2017, 12:22)kamerek121 napisał(a): 1. Nick :kamerek121
6. Wyjaśnienie sprawy: chciałem bana wiem dostałem go ale potem pomyślałem ze trochę słabo byłoby przestać grac na tym serwerze bo g Oczy Oczy o bardzo lubię i chciałbym od banować swoje konto

Ja tylko dodam,ze zanim to napisal zrobil multikonto. Dostal bana.
  Odpowiedz
(11.09.2017, 14:53)Zombiaczek ^^ napisał(a):

dobrze zrobilem bo niewiedzialem czy takie cos mam pisac na forum i dlatego nic tam nawet nie zrobilem nawet sie nieporuszylem z spawnu
  Odpowiedz
Czy koniecznie w punkcie "Wyjaśnienie sprawy" musiałeś pisać każdy wyraz inną czcionką? Multikonta są zabronione - na czacie cyklicznie informujemy o tym graczy. Jest to na tyle poważne wykroczenie, że informujemy o tym również w regulaminie. Nie czytałeś go, choć to Twój obowiązek. 
Cytat:
§2 REGULAMIN SIECI
[...]
12. Zabrania się działań na szkodę serwera (w tym używania bugów oraz tworzenia multikont).

Dla mnie sprawa jest jasna. Właściciel dał Ci bana na Twoją prośbę, dokonałeś wyboru. Nie trafiały do Ciebie żadne próby wytłumaczenia Ci, dlaczego Twoje przedmioty zniknęły, a Ty umarłeś. Kłóciłeś się z administracją i innymi graczami. Stanowczo odradzam odbanowanie.
We don't submit to terror.
We make the terror.
  Odpowiedz
tak wiem ale nic na multikoncie nie robilem nawet sie nie ruszylem

czyli niedostane tego unbana? zalezy mi na tym
  Odpowiedz
Zależy Ci na niedostaniu bana?
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz
zalezy mi na odbanowaniu
  Odpowiedz
(11.09.2017, 15:21)kamerek121 napisał(a):
(11.09.2017, 14:53)Zombiaczek ^^ napisał(a):

dobrze zrobilem bo niewiedzialem czy takie cos mam pisac na forum i dlatego nic tam nawet nie zrobilem nawet sie nieporuszylem z spawnu

"Nieznajomosc regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go"
  Odpowiedz
tak wiem
  Odpowiedz
Podczas tych 2-3 miesięcy przeglądania forum i grania na skyup nic nigdy mnie tak nie rozśmieszyło
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości