Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wincyj quest'ów
Pisze ten temat troche późno (bo o nim zapomniałem xd) lecz kiedyś podczas grania na SkyUp'ie, na chacie padł temat questów. Wspólnie z graczem Zhuc doszliśmy do wniosku że przydałoby się dodać trochę questów (podejrzewam że gdybym w tym momencie skończyl tą wiadomość odpowiedź brzmiała by "łatwo mówić" itp. Dlatego na szybko wymyslilem parę questów :p) 
Zatrudniony
- awansuj na 15 poziom pracy
Pracoholik
- awansuj na 70 poziom pracy
Doświadczenie
- posiadaj 45 poziom xp
Ytber
- skombinuj greenscreen'a Postaw na wyspie:
20 zielonej wełny, 20 limonkowej wełny
20 zielonego cementu, 20 limonkowego cementu i 20 zielonych banerów
Obłąkany rolnik
- zrób całe eq diamentowych motyk
Hefajstos
- zrób każdy rodzaj miecza, siekiery, kilofa, łopaty oraz łuk i kuszę 
Stajenny 
- zdobądź wszystkie zboje konne 
Jackpot
- zdobądź 64 klucze do Gold i 10 klucze do Platinum
Nieśmiertelny
- zdobądź 5 totemów nieśmiertelności
Krecik
- posiadaj 5 diamentowych kilofów 5/3/3 oraz 5 kilofów 5/3/1
Weteran górnictwa
- posiadaj 20 stoniarek na VI poziomie
Milioner
- posiadaj 64 bloki Emeraldów
Bober
- posiadaj 64 bloki każdego rodzaju drewna, desek, liści, sadzonek oraz 128 lian
Zarobiony
- posiadaj na koncie 300k sc
Mob grinder
- postaw po spawnerze z każdego rodzaju
Maszynista 
- zbuduj kolejkę składającą się z 64 torów każdego rodzaju
Mam nadzieję że przynajmniej część z nich zostanie wzięta pod uwagę Uśmiech
Odpowiedz
Kurde, dobre to! Przy okazji itemy, które do tej pory w większości wywalałem do lawy by miały jakiś użytek (oddech smoka, siodła, enderchesty, totemy). Jednak myślę, że:
  • Zarobiony- to trochę przesada, odpowiednie by było 100k SC - ładnie wygląda i jest trochę mniej do zbierania.
  • Mob Grinder - Na same spawnery ponad 2miliony SC plus zmiany za 160k... to trochę dużo
  • Krecik - Jak nie będzie zabierać to jak najbardziej, jeżeli jednak zabierze kilofy to mnie trochę boli
  • Jackpot - OSOBIŚCIE wolałbym aby rozdzielić to na dwa questy: 64golda gdzieś na początku questów i 64platynki gdzieś pod koniec (jakiś guru lub legenda)
  • Stajenny - diax zbroja konia jest w netherze w skrzynce, a pozostałych się nie da zrobić ani scraftować. Dodałbym do tego 5 siodeł dla konia.
  • Doświadczenie - nie jest to zbyt trudny quest.. proponuje tutaj zwiększyć poziom do 50 albo nawet 100lvla
Oraz chciałbym zaproponować swoje questy:

Umyj zęby: Zbierz 64szt oddechu smoka
Płaczący Duch: Zbierz 64 łzy ghasta
Odpowiedz
Cytat:podejrzewam że gdybym w tym momencie skończyl tą wiadomość odpowiedź brzmiała by "łatwo mówić" itp

Usłyszałbyś "nowe wyzwania są w trakcie tworzenia, mamy ich już całkiem sporo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedz
(03 Sie 2019, 23:25)ZonK napisał(a):
Cytat:podejrzewam że gdybym w tym momencie skończyl tą wiadomość odpowiedź brzmiała by "łatwo mówić" itp

Usłyszałbyś "nowe wyzwania są w trakcie tworzenia, mamy ich już całkiem sporo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą zgodnie z prawdą bo po ostatnim efekcie Twojej nudy chyba z 30 czeka na kolejną edycję do wprowadzenia XD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości