• 7 głosów - średnia: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenia multikont
Zgłoszenia multikont
Na serwerze obowiązuje ogólny zakaz posiadania multikont
jednakże rozumiemy, że niektórzy mogą grać z rodzeństwem lub kolegami na jednym łączu. 
Dlatego też zgłoszone multikonta nie będą banowane.

Uwaga! Administrator ma prawo do weryfikacji multikonta w dowolnym momencie.
W przypadku fałszywego zgłoszenia użytkownik zostanie permanentnie zbanowany!

Inne problemy z multikontami prosimy zgłaszać w odpowiedzi do tego tematu Uśmiech

RozwińWszystkie niezgłoszone multikonta zostaną permanentnie zbanowane:
Jak ja nie lubię wątróbki ;__;
  Odpowiedz
WAŻNE!!! Gdy włączam serwer pokazuje mi się informacja: "Twoje konta: [ja i mój brat]" To normalne, ALE! dzisiaj pokazał się tam jeszcze trzeci użytkownik: "szczyterzz".
Nie znam tego użytkownika i to NIE JEST moje drugie konto. Piszę to, ponieważ nie chcę dostać bana za multikonto. (Jakby to coś pomogło to mam konto non-premium i  TLauncher)
pionaiki
  Odpowiedz
Najprawdopodobniej IP się pokryły Oczko nie przejmuj się tym.
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz
Gram sobie z bratem na jednym laptopie. Nasze nicki SquidoYT spodobał się mu mój nick i ma nick Squido10k. to 10k to jego rok urodzenia 2010.Nie chcielibyśmy bana na naszych kontach.Pozdrawiam.
  Odpowiedz
(06.09.2017, 19:22)SquidoYT napisał(a): Gram sobie z bratem na jednym laptopie. Nasze nicki SquidoYT spodobał się mu mój nick i ma nick Squido10k. to 10k to jego rok urodzenia 2010.Nie chcielibyśmy bana na naszych kontach.Pozdrawiam.

Proszę to zgłosić zgodnie z instrukcją. Tego typu zgłoszenia nie są brane pod uwagę.
Jak ja nie lubię wątróbki ;__;
  Odpowiedz
Gram sobie z siostrą i bratem na jednym komputerze, nasze nicki to: Zakrecony, SandiYT oraz Zgnily_Orzeszek, tyle że Zgnily_Orzeszek się jeszcze nie zarejestrował. Nie chcielibyśmy bana na naszych kontach. POZDRAWIAM
  Odpowiedz
(30.10.2017, 14:57)Zakrecony napisał(a): Gram sobie z siostrą i bratem na jednym komputerze, nasze nicki to: Zakrecony, SandiYT oraz Zgnily_Orzeszek, tyle że Zgnily_Orzeszek się jeszcze nie zarejestrował. Nie chcielibyśmy bana na naszych kontach. POZDRAWIAM

Zgłoszenie nie jest zgodne z instrukcją. Proszę poprawić albo nie weźmiemy tego pod uwagę.
  Odpowiedz
Gram z bratem na jednym komputerze, nasze nicki to: laki2017 , Hudini Hudini to wlaśnie muj brat on zarejstrował się na tym serwerze a ja nic nie wiedziałem.Nie chcemy bana na naszych kontach.POZDRAWIAM
  Odpowiedz
Pytanie 
(14.10.2016, 15:47)Krynio napisał(a):
Chciałem porozmawiać o czymś.Jeśli ktoś oskarży mnie o mUlTiKonTo to jest mój młotszy brat.Chciałbym żeby ktoś to zobaczył i nie chce zostać zabanowanym za mUlTiKonTo .koniec nie czytajcie i nasze nicki to Wangorn I Super_Chips1
Chciałem porozmawiać o czymś.Jeśli ktoś oskarży mnie o mUlTiKonTo to jest mój młotszy brat.Chciałbym żeby ktoś to zobaczył i nie chce zostać zabanowanym za mUlTiKonTo .koniec nie czytajcie
  Odpowiedz
Gramy razem na serwer mój nick DawidZRT a nick brata KacperXD123ZRT
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości