Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrata wyspy
Witam!
W dniu dzisiejszym utraciłem wyspę. Jeden gracz poprosił mnie o zbudowanie czegoś na jego wyspie. więc poszedłem, zaakceptowałem prośbę o dodanie do jego wyspy. Ja zdezorientowany straciłem najpierw itemki z ekwipunku, nie mogłem powrócić na swoją wyspę, zaczynam go cały czas o coś prosić, więc mnie wyrzucił. Gdy teleportuję się na swoją wyspę, to wyspy nie ma, jakbym zaczynał od nowa.
I teraz moja skarga. Nie było nigdzie napisane, że gdy ktoś dodaje kogoś do swojej wyspy, to ta druga osoba traci swoją wyspę, ani w regulaminie, ani na serwerze.
Dlatego bardzo proszę dodać to do regulaminu oraz do informacji na serwerze, bo już ten serwer mnie mocno zawiódł na tym.
Odpowiedz
Witam, niestety nie jesteśmy w stanie odzyskać twojej wyspy, ponieważ nigdzie nie zapisujemy pojedynczych wysp graczy. Nie mogę się z Tobą zgodzić co do informacji o utracie wyspy, ponieważ przy zaproszeniu wyświetla się taki komunikat "UWAGA! Jesli zaakceptujesz zaproszenie, stracisz swoja wyspe!", więc informacja znajduje się na serwerze. Z przedmiotami będzie podobnie jak z wyspą, nie jesteśmy w stanie tego odzyskać, ponieważ takie dane się nie zapisują dla pojedynczego gracza. Na następny raz mogę jedynie prosić o uważne czytanie komunikatów na serwerze oraz budowanie u kogoś na wyspie tylko i wyłącznie na tak zwanym "coopie", którego można nadać za pomocą komendy /coop <nick> i usunąć z niego komendą /uncoop <nick>.
Odpowiedz
Albo ja jestem ślepy albo nie wiem. Przeczytałem ten komunikat 5 razy po utracie wyspy i nic takiego nie wyczytałem.
Gdyby ten komunikat wyślietliłby się to nie pisałbym tego postu.
Nie mam niestety screenshotów na dowód
Odpowiedz
Komunikat wygląda dokładnie w ten sposób. Czerwona część komunikatu nie jest wyróżniona bez powodu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości