Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośba o ub kamyq123/jedzeniuk
1. Nick: kamyq123 ale zmieniłem go i teraz jedzeniuk
2. Administrator banujący: [color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-spec-text-primary))]Kociamba [/color]
3. Godzina bana: nie widzę tego na moim aktualnym nicku 
5. Powód bana: kradzierz, obraza adm
6. Wyjaśnienie sprawy: więc było to tak: bylem z kolegą na ts abym dostał ub. (nie ważne to ale ok)
ktoś (nie wiem kto) powiedział twoja mama a ja powiedziałem że twoja mam się teraz pode mną ugina 
(i cyk ban ts 'obraza administracji') pomyślałem ok wbije za ten tydzień (miedzy czasie zmieniłem nick) 
wbiłem dziś (08.02.2019) i jak  Arves powiedział że to multi konto to mu mówię że nick zmieniłem bo już mi ban znikł (po 7 dniach) i mówię mu że tamto konto to kamyq123 a on mi powiedział że perm'a tam mam za obraze administracji.
Wiec pisze odwołanie tego nie mówiłem na powagę dla żartu, ale jednak dostałem tego ban'a.
Przepraszam Cie Kociamba jeżeli Cie to obrazilo ale nie było na powagę więc myślę że zrozumiesz 
PRZEPRASZAM!
(jak dostane tego ub to na konto jedzeniuk)
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy
Witam, początkowo za kradzież otrzymałeś bana na 7 dni. Tego samego dnia przyszliście z kolegą na Teamspeaka, próbowaliście mnie kilkukrotnie przekupić, kłamaliście przez całą rozmowę. Gdy zaczęliście mnie obrażać za co was upomniałem, zauważyliście że obrazy nic nie wniosły i zostały skierowane w osoby postronne i to właśnie było skutkiem zmiany długości kary. Złamałeś regulamin, przyszedłeś na Teamspeaka aby prosić o UB i w dalszym ciągu łamałeś kolejne punkty w regulaminie za co ban został zmieniony na permanentny. Jako iż nie była to tylko kradzież, ale również Twoje zachowanie było aroganckie i pełne agresji, odrzucam Twoją prośbę o odbanowanie.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.
[Obrazek: fREf89b.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości