Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie Kacperek_ v2
1. Nick:Kacperek_
2. Administrator banujący:Kociamba
3. Czas trwania bana:Nie znam informacji
4. Godzina bana:18:31
5. Powód bana:Kradzież za ponad 2.5 mln sc.
6. Wyjaśnienie sprawy:Śmiech
Misiu drogi, kocham Cię oraz Twoje wyjaśnienia. Po 1. Kto to jest FridoDE?
po 2. Wy nie potraficie zrobić dobrego forum, gdzie mógłbym ze swojego konta wysłać odowłanie.po 3. Nikogo nie poniżam, ale to, że dali Ci te durne 30zl. Synek :Uśmiech  Litości, od Krynia dostałbyś dużo więcej, gdybyś powiedział, że np potrzebujesz kasy, a służyłes mu lata.
po 3. Przestań dziewczynko być fajna "Ciuszki pitbull'a, a w srodku cebula" ja mogę śmiało z miesiąca sponsorować ten serwer. PS - Krynio - Masz dostęp do mojego fb daj znać śmiało. Wydać 300zł czy nawet dopłacić te 200zł do pluginów, które na dobrą sprawę mógłbym napisać sam mogę śmiało dopłacić, w zamian za zweryfikowanie uczciwości administracji.
po 4. Nie odpowiedziałeś na pytanie. Mogę założyć next konto or nie? Fajny serwer z tym, że wymieniłbym kilka osób w adm w tym Ciebie kocie, bo to, że jesteś kolegą ISI'ego nie znaczy, że możesz łebku weryfikować kogoś kogo nie znasz.

(07.02.2019, 23:22)Kacper671 napisał(a): 1. Nick:Kacperek_
2. Administrator banujący:Kociamba
3. Czas trwania bana:Nie znam informacji
4. Godzina bana:18:31
5. Powód bana:Kradzież za ponad 2.5 mln sc.
6. Wyjaśnienie sprawy:Śmiech
Misiu drogi, kocham Cię oraz Twoje wyjaśnienia. Po 1. Kto to jest FridoDE?
po 2. Wy nie potraficie zrobić dobrego forum, gdzie mógłbym ze swojego konta wysłać odowłanie.po 3. Nikogo nie poniżam, ale to, że dali Ci te durne 30zl. Synek :Uśmiech  Litości, od Krynia dostałbyś dużo więcej, gdybyś powiedział, że np potrzebujesz kasy, a służyłes mu lata.
po 3. Przestań dziewczynko być fajna "Ciuszki pitbull'a, a w srodku cebula" ja mogę śmiało z miesiąca sponsorować ten serwer. PS - Krynio - Masz dostęp do mojego fb daj znać śmiało. Wydać 300zł czy nawet dopłacić te 200zł do pluginów, które na dobrą sprawę mógłbym napisać sam mogę śmiało dopłacić, w zamian za zweryfikowanie uczciwości administracji.
po 4. Nie odpowiedziałeś na pytanie. Mogę założyć next konto or nie? Fajny serwer z tym, że wymieniłbym kilka osób w adm w tym Ciebie kocie, bo to, że jesteś kolegą ISI'ego nie znaczy, że możesz łebku weryfikować kogoś kogo nie znasz.
PS. Nie wydaje mi się, abym powinien byc rozliczany przez wyczyny mojego brata.
To tak jakby straż miejska dała Ci mandat, bo Twój ojciec najebany spał na dworcu centralnym, nara.
Dzień dobry,
jak rozumiem, kolejny wątek z prośbą o unbana został utworzony ze względu na odrzucenie pierwszego i zgodnie z prawem zamieszczonym poniżej. Innej możliwości nie ma.

§7 POSTANOWIENIA KOŃCOWE Regulaminu sieci serwerów SkyUP.pl napisał(a):3. Użytkownik ma prawo do odwołania się od odrzuconej prośby o unbana/unwarna do właściciela serwera.
Odwołam się na początku do poszczególnych punktów Twojej wypowiedzi.

Kacper671 napisał(a):Po 1. Kto to jest FridoDE?
Gracz serwera

Kacper671 napisał(a):po 2. Wy nie potraficie zrobić dobrego forum, gdzie mógłbym ze swojego konta wysłać odowłanie
Zrobiłeś to dwukrotnie.

Kacper671 napisał(a):po 3. Nikogo nie poniżam, ale to, że dali Ci te durne 30zl. Synek :[Obrazek: people-1.png]  Litości, od Krynia dostałbyś dużo więcej, gdybyś powiedział, że np potrzebujesz kasy, a służyłes mu lata.
Nawet nie wiem do której części wypowiedzi się odnosi. W tym momencie podczas czytania zacząłem mieć poważne wątpliwości co do poczytalności i pełnej sprawności osoby odwołującej się.

Kacper671 napisał(a):po 3. Przestań dziewczynko być fajna "Ciuszki pitbull'a, a w srodku cebula" ja mogę śmiało z miesiąca sponsorować ten serwer. PS - Krynio - Masz dostęp do mojego fb daj znać śmiało. Wydać 300zł czy nawet dopłacić te 200zł do pluginów, które na dobrą sprawę mógłbym napisać sam mogę śmiało dopłacić, w zamian za zweryfikowanie uczciwości administracji.
Zdaje mi się, że ten numer wypowiedzi już wystąpił, więc wątpliwości rosną. Nie używam prywantego konta do załatwiania spraw serwera i kontaktuję się z niego tylko ze znajomymi. Usług sponsoringowych nie poszukujemy. Nie ta branża. Nie mam także zastrzeżeń, co do uczciwości administracji w postępowaniu.

Kacper671 napisał(a):po 4. Nie odpowiedziałeś na pytanie. Mogę założyć next konto or nie? Fajny serwer z tym, że wymieniłbym kilka osób w adm w tym Ciebie kocie, bo to, że jesteś kolegą ISI'ego nie znaczy, że możesz łebku weryfikować kogoś kogo nie znasz.
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w regulaminie, którego znajomość potwierdzasz i stosowanie akceptujesz zgodnie z

§1 POSTANOWIENIA WSTĘPNE Regulaminu sieci serwerów SkyUP.pl napisał(a):1. Rejestracja konta w serwisie jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.
2. Każdy zarejestrowany na serwerze lub forum użytkownik ma obowiązek przestrzegania regulaminów.
4. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
i brzmi następująco

§2 REGULAMIN SIECI Regulaminu sieci serwerów SkyUP.pl napisał(a):13. Zabrania się działań na szkodę serwera (w tym używania bugów oraz tworzenia multikont).
Dodatkowo, w odpowiedzi Kociamby nie ma ani jednej wzmianki o tym, że sprawa dotyczy gracza o nicku ISI, co jest potwierdzeniem, że dokładnie zdajesz sobie sprawę z czynów wyjaśnionych w Twoim poprzednim odwołaniu i jedynie kreujesz nieświadomość.

Praca administracji polega właśnie na weryfikowaniu zgodności działań użytkowników, których się nie zna. Ta część odwołania jest irracjonalna.

Postawa i części pasywno-agresywne wypowiedzi na pewno nie pomagają w możliwości otrzymania unbana. Niweczą je. Jest to ostatnie ostrzeżenie, a kolejne zachowania będą uznane za obrazę administracji. Następne złamanie regulaminu zakończy się blacklistą.

Tym wątkiem wykorzystałeś prawo do odwołania od prośby do właściciela serwera, tym samym wykorzystując liczbę przysługujących Ci próśb. Kolejne zostaną uznane za spam i zakończą się blacklistą.

Pozdrawiam

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości