Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwolanie Kacperek_
1. Nick:Kacperek_
2. Administrator banujący:Kociamba
3. Czas trwania banaJedzącyrak informacji niestety na ten temat.
4. Godzina bana:18:31
5. Powód bana:Kradzież na 2.5 mln.
6. Wyjaśnienie sprawyJedzącyrak informacji na ten temat mam szczerze mówiąc. Ja żartowałem z tym dublowaniem przedmiotów przecież mistrzowie. Nie dawajcie się robić w kulki jak reszta graczy, bo któryś z graczy dostał buty svip x2, przecież ja miałem svipa. To logiczne raczej, że będę miał takie przedmioty.

Dziękuję Serdecznie oraz Pozdrawiam Serdecznie całą administrację Uśmiech

Kacperek_
Widziałam twoją wyspę, jedyne co miałeś to platforma z trzciną i 14 godzin później miałeś becon oraz sprzedałeś na aukcji 3-4 spawnery. Jak w 14 godzin miałeś niby zarobić tyle sprzedawając trzcinę?
Widziałem tą akcje gdy pisałeś z tym dublowaniem przedmiotów, sprzedawaniem spawnerów itd, Zachowywałeś się dziecinnie, wręcz wyzywałeś innych i sam chciałeś aby inni uwierzyli że znasz owy sposób na kopiowanie. No i też znikąd miałeś te beacony a sprzedawałeś je za 2/5 ceny wiec to trochę bardzo jest podejrzane. A nawet gdybyś jakimś cudem w legalny sposób zdobył te spawnery to i tak zachowywałeś się w sposób naganny. Więc moim zasłużone

Case
Witam, bana nie otrzymałeś za jak to stwierdziłeś "dublowanie" przedmiotów, lecz za ich kradzież. Nie było to tylko przywłaszczenie o wartości ponad 2,5mln, a także rozprowadzenie ich po serwerze za bezcen. Do oszustwa wykorzystałeś konto swojego brata o nicku Wilczy___, na którym to ukradłeś 17 spawnerów, narażając tym samym osobę poszkodowaną na stratę 2720000 SC a zdobyte przedmioty przekazałeś na konto Kacperek_, następnie większość przekazałeś FridoDE, trzy zostawiłeś sobie a resztę sprzedałeś. Można oszukać graczy, administrację dyżurującą a także skłamać w odwołaniu, natomiast na Twoją niekorzyść logów nie oszukasz, wskazały jasno sprawcę całego zdarzenia i patrząc na to że piszesz teraz odwołanie, wskazały Ciebie. Była to kradzież na tyle duża, że gdyby poszkodowany nie zgłosił tego tak wcześnie, mogłaby zaszkodzić ekonomii serwera. Biorąc pod uwagę jakie skutki mogła mieć ta sprawa, jako iż liczy się dobro serwera jak i graczy odrzucam prośbę.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.
[Obrazek: fREf89b.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości