Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbanowanie/Skrócenie bana
1. Nick:Marvlon
2. Administrator banujący:_Black__Sour_
3. Czas trwania bana:na zawsze
4. Godzina bana:Nie Pamiętam
5. Powód bana:MultiKonto
6. Wyjaśnienie sprawy:Otrzymałem bana za multikonto i chciałbym to wyjaśnić ponieważ zaczęło się to tak że zrobiłem konto na swoim głównym nicku (Marvlon) i grałem sobie na serverze parę godzin później grałem na innym servie pod innym nickiem i nie zauważyłem że nie zmieniłem nicku i wszedłem na skyupa (przy okazji trochę się zdziwiłem że musiałem sie od nowa rejestrować) jednakże po zrobieniu wyspy i zrobieniu paru rzeczy ogarnąłem że nie zmieniłem nicku dzień później gdy rozmawiałem z kolegą (przez discorda) poprosił mnie abym założył mu konto na tym servie no to tak zrobiłem a że pozwolił mi to porobiłem mu parę wyzwań i przy okazji dodałem go na wyspę (ale znowu mój błąd bo źle zrozumiałem jak mi mówił jaki ma nick konto mieć) więc zrobiłem nowe i zrobiłem to samo co na poprzednim i moje pytanie brzmi czy nie można by zmienić tego bana chociaż na czasowego ? bo rozumiem że nie powinienem tworzyć tych kont i czy dałoby się jakoś odbanować chociaż mojego kolegę ? nick podam jak otrzymam odpowiedź i drugie pytanie czy jak nie da się odbanować/skrócić bana czy nie mógłbym grać na tym serwerze pod nowym nickiem (ponieważ kupiłem Mc Premium) na nowej wyspie bez żadnych itemków ze starej wyspy itd. ?

Prócz tego zrobiłem 2 konta ale nie robiłem na nich żadnej wyspy ani wyzwan pierwsze z nickiem Bernak zrobiłem aby omówić tego bana z kimś z administracji a drugie to po to aby napisać coś do kolegi (to było ważne)
Wbiłeś nieprawidłowym kontem na serwer - mogłeś zgłosić administracji, zbanowano by je na migracje i byłby spokój.
Tworzyłeś konto koledze - zgłasza się to również, albo administracji albo samemu na forum.
Myślę że sprawa z błędnym nickiem dla kolegi także obyłaby się bez echa jakbyś zgłosił.
Po banie za MULTIKONTA stworzyłeś kolejne 2 (naprawdę?), gdzie do rozmowy z administracją masz tsa, forum, a z kolegą zakładam iż jakikolwiek inny kontakt masz.
Właściwie ilość błędów popełniona powinna z automatu Ci zabrać możliwość unbana, szczególnie fakt, iż po dostaniu go zrobiłeś kolejne 2 konta.
Ale jako że mowa tu o możliwości gry 2 osób to tym razem Ci się uda i dostaniesz unbana na swoje konto oraz konto kolegi (proszę podać nicki).
Radzę jednak na przyszłość się pilnować i zgłaszać takie rzeczy.
_Black__Soul_ dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za problemy (wsm to za moją głupotę) i jest jeszcze jedna sprawa czy po unbanie będę miał swoją starą wyspę czy nie bo jeśli tak to miałbym kolejną prośbę ponieważ kupiłem premke do mc nie będę grał już na moim głównym koncie [Marvlon] lecz będę grał na nowym nicku [ Awesome_Gijs ] i moje pytanie brzmi jeśli będę miał starą wyspę to czy mogę mieć ją na tym nowym nicku czy musze grac na starym bo nie ma takiej możliwości z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam jeszcze raz ciebie za problemy ze mną Smutny
Nicki:JoDoski [ Kolega ] ale już nie musisz dawać un bana bo zrobił sb na swoim kompie nowe 2 nick to (jeśli nie będę mógł wrócić na swoją wyspe) Marvlon a (jeśli będę mógł wrócić to ) Awesome_Gijs

(EDYTOWANY)

Wolałbym jendak ub na Awesome_Gijs ponieważ kupiłem parę tokenów tam i mam zamiar dokupić jeszcze
Unbana otrzymałeś na nicku Awesome_Gijs. Lider wyspy został przekazany właśnie na to konto. Pamiętaj dodać ponownie osoby, które były na wyspie, ponieważ przy przekazaniu lidera konieczne było usunięcie ich z wyspy. Jeżeli będziesz potrzebował więcej informacji zapraszam do pytań na serwerze lub pytanie w prywatnej wiadomości na forum.

Pozdrawiam,
Arves

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości