Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pora na pożegnanie...
Super 
Hej, przyszedł na mnie czas, o co chodzi? Sprawa jest dosyć napięta, a dokładniej zrobiłem wstyd Kryniowi, dostałem upomnienia i zdecydowałem, że tak będzie lepiej, gdy odejdę. Chciałbym popracować nad swoim życiem, odciąć się całkowicie od Polskiej społeczności i przejść na zagraniczne serwery - amerykańskie, lub brytyjskie. Przez ten miesiąc, zrozumiałem, że pełnienie roli helpera na skyup, to niezwykle odpowiedzialna rola, każdy ruch jest weryfikowany przez Krynia. Z góry to właśnie jego chciałem przeprosić za tamten post, który z resztą już usunąłem. Miałem nie grać w mc, może grać nie będę, a może będę. Zobczymy jak życie sie potoczy, w szczególności chciałbym za wspólną rozgrywkę podziękować;
- ISI
- Mala_Pandzia
- dorqa_
- _myworld_
- shadowq_
- cofamsiedoprzodu
- Całej administracji SkyUP, bez wyjątków, nawet tym, z którymi miałem spine
- Kryniowi i Arvesowi, za możliwość dołączenia do ferajny SkyUP

Jeśli kogoś nie wymieniłem, to przepraszam.
Będę się zbierał, pora wracać do tego, w czym sie dobrze czuje a nie zabierać się za gry. Jeśli kogoś kiedykolwiek urazilem swoimi słowami, to bardzo przepraszam. Na chwilę obecną chciałbym odciąć się całkowicie od SkyUPa, osób które poznałem tylko po to, by popracować nad sobą. Może wrócę, może nie wrócę. Jak będę bardziej dojrzały, to zapewne dojdę, zrobię to w ten sposób, żeby nie obniżać Wam tak mocno średniej wieku. Do czego dąże? Dąże do walczenia o lepsze jutro, pamiętajcie, że niemożliwe nie istnieje i życie jest tylko jedno. A więc skończę pisać swoje wypociny, i życzę miłej gry na serwerze, do zobaczenia. :3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości