• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana [Gajwer_00]
1. Nick:Gajwer_00
2. Administrator banujący:Mala_Pandzia
3. Czas trwania banaSmutnyhyba PERM
4. Godzina bana:23:14:53  30.12.2018
5. Powód bana:Obraza administracji (ciekawe)
6. Wyjaśnienie sprawy:Wystawiłem przedmiot na aukcji nazwany kilka razy po czym dostałem ostrzeżenie i po chwili trafiłem do więzienia na 20min po czym napisałem na priv do Mala_Pandzia z zapytaniem dlaczego nie można takich przedmiotów wystawiać to odesłała mnie do regulaminu. Po przeczytaniu tego punktu w regulaminie napisałem jej że to jest bez sensu i dostałem bana za niby obrażanie administracji. POZDRAWIAM!
Witam.

Gajwer_00 otrzymałeś dwukrotnie słowne upomnienie o aukcji niezgodnej z regulaminem, mimo tego dalej wystawiałeś przedmioty ze zmienioną nazwą, czego skutkiem było otrzymanie aż dwóch warnów.
Pisałeś na /msg z zapytaniem, dlaczego nie można wystawiać nazwanych przedmiotów, odesłałam Cię do regulaminu, z którym jak widać, nie zapoznałeś się wcześniej.
Na chacie napisałeś „a idz ty kur**”, co wyłapała dobrze działająca cenzura serwerowa więc, gracze tego nie zauważyli, ale ja tak i za to dostałeś bana.
Na ts tez przyszedłeś i mnie obrażałeś
<23:18:10&gt; "xMateo09" zaczepia Cię. sdas
<23:18:17&gt; "xMateo09" zaczepia Cię. ty kur**
Dopisek w 5 punkcie odwołania, jak i część zdania „[...] i dostałem bana za niby obrażanie administracji.” jest prześmieszny a wraz z brakiem okazanej skruchy i ukrywaniem prawdy tworzy idealny powód do odrzucenia prośby o unbana na serwerze i ts.

Pozdrawiam, Mala_Pandzia.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości