• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dofinansowanie Działek
Ustawienia 
SZABLON OBOWIĄZUJĄCY W PROŚBACH DOTYCZĄCYCH DOFINANSOWANIA DZIAŁEK

NIE STOSOWANIE SIĘ DO SZABLONU GROZI ODRZUCENIEM PROŚBY!

Szablon:

Nick osoby zgłaszającej:
Ranga na serwerze:
Wartość dofinansowania:
Nazwa projektu:
Osoby biorące udział w projekcie:
Data zakończenia projektu:
Dodatkowy opis:

Zasady:
1. Wartość dofinansowania dla poszczególnych rang:
#Gracz - 3 Działki
#Vip - 5 Działek
#SVip - 7 Działek
2. Data ukończenia projektu wynosi 2 tygodnie (14 dni) od dnia zaakceptowania prośby.
3. Działki z Dofinansowań nie będą łączone z działkami startowymi.
4. Ponowną prośbę o Dofinansowanie możesz złożyć 30 dni po zakończeniu poprzedniego projektu.
5. Porzucenie lub/i brak aktywności wiąże się z utratą działek z Dofinansowania.
6. Jeżeli projekt zostanie ukończony w terminie i zostanie pozytywnie oceniony przez Administrację, działki z dofinansowania zostają na Twoim koncie.
7. Jeżeli składasz prośbę o dofinansowanie nie możesz jednocześnie być osobą biorąca udział w innym projekcie.
8. Administrator zastrzega sobie prawo do odrzucenia Twojej prośby bez podania przyczyny.
"Mądrość jest to wspaniały pałac bez ścian, wystawiony na wszystkie wiatry, burze, mrozy i skwary; głupota jest to duszna i ciemna chatka o grubych, szczelnie ułożonych ścianach, nie dopuszczająca żadnych zmian atmosfery. Nie dziw, że większość ludzi woli mieszkać w takiej chatce niż w takim pałacu."
~Aleksander Świętochowski~

Odpowiedz
(28.12.2018, 20:54)Nick osoby zgłaszającej: przemko121 napisał(a): Ranga na serwerze: Gracz
Wartość dofinansowania:3
Nazwa projektu: Wieża Eiffla
Osoby biorące udział w projekcie: przemko121
Data zakończenia projektu: Czas nie określony
Dodatkowy opis: Proszę o przedłużenie czasu do zakończenia projektu ponieważ projekt jest duży oraz samemu go będę budować a w tygodni też nie mam za wiele czasu , jeżeli by się dało mógłbym prosić o 1 dodatkową do tego działkę , mój projekt jest tak duży że nie wystarcza mi 3 działki , jeżeli nie mogę dostać 4 to czy mogę moją 1 podstawową połączyć z tymi dofinansowanymi ?
NIE CZEKAJ  NA IDEALNY  MOMENT.
WYBIERZ MOMENT I SPRAW, 
BY STAL SIĘ IDEALNY  ~ Anonim 
  Odpowiedz
(29.12.2018, 13:33)Przemcio napisał(a):
(28.12.2018, 20:54)Nick osoby zgłaszającej: przemko121 napisał(a): Ranga na serwerze: Gracz
Wartość dofinansowania:3
Nazwa projektu: Wieża Eiffla
Osoby biorące udział w projekcie: przemko121
Data zakończenia projektu: Czas nie określony
Dodatkowy opis: Proszę o przedłużenie czasu do zakończenia projektu ponieważ projekt jest duży oraz samemu go będę budować a w tygodni też nie mam za wiele czasu , jeżeli by się dało mógłbym prosić o 1 dodatkową do tego działkę , mój projekt jest tak duży że nie wystarcza mi 3 działki , jeżeli nie mogę dostać 4 to czy mogę moją 1 podstawową połączyć z tymi dofinansowanymi ?
Nestety trzeba się dostosować do zasad oraz według nich postępować Niezadowolony
Gdybyśmy ci termin przedłużyli to później każdy piszący następne podanie o dofinansowanie by z tego przedłużenia korzystał.
Niestety przedłużyć ci nie możemy terminu ani dodać dodatkowej działki ze względu na to, że takie są zasady.
Jeżeli chcesz mieć więcej działek do dyspozycji na dofinansowanie możesz zawsze sobie sprawić rangę VIP bądź SVIP. 

Zgłoszenie o dofinansowanie zostaje przyjęte :Uśmiech

Z pozdrowieniami Moderator CRV Lozakos
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości