• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie sprawiedliwość
Kochany admin o nicku ziomal500 zabrał mi wszystkie itemy rozumiem to co mi powiedział (item który został postawiony na tej wyspie należy do tej wyspy ) odebrał mi beacon rozumiem , ale gracz o nicku kamcio38 oszukał ziomala , że zabrałem mu piece i stouniarki 1 piec kupiłem od zelkowadama a 2 zfobildm na nowej wyspie tak samo z stouniarkami na starej wyspie miałem zwykle stouniarki potwierdzi to mqkwacz które mam w ec na mojej nowej wyspie były moje nowo zrobione i ulepszone stouniarki . Mam nadzieję , że administracja mi jr zwróci i ukara gracza kamcio38 za oszustwo
Z logów wynika, że wykopałeś piece i stoniarki z wyspy, godziny pokrywają się z godziną wykopania beacona.
2 piece tylko szczescie 3 i niezniszczalnosc 3 , 1 powtarzam kupiłem od zelkowadama a 2 sam zrobiłem na nowej wyspie a jakie stouniarki mam w ec mqkwacz potwierdzi , że na starej wyspie były 1 lpoziomowe
Ziomal sam mi naprawial stouniarki poziomu nr 1 wiesz pozdrawiam
Nie ma znaczenia, czy kupiłeś piece, czy je zrobiłeś sam. Pracowałeś na wyspę gracza, do której należałeś. Wszelkie przedmioty należą do niego.
Nie należały do jego wyspy te itemy nie widziały na oczy jego wyspy zrobiłem je odrazu po odejściu z jego wyspy
Zostały Ci odebrane 2 piece i pięć stoniarek - dokladnie tyle ile zostalo wykopanych z wyspy. Na to wskazują logi - nie czyjekolwiek zeznania.

Przedmioty zostały oddane właścicielowi w ukradzionej ilości zweryfikowanej na podstawie logów. Nie widzę sensu dalszego prowadzenia tematu. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości