• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie sprawiedliwość
#1
Kochany admin o nicku ziomal500 zabrał mi wszystkie itemy rozumiem to co mi powiedział (item który został postawiony na tej wyspie należy do tej wyspy ) odebrał mi beacon rozumiem , ale gracz o nicku kamcio38 oszukał ziomala , że zabrałem mu piece i stouniarki 1 piec kupiłem od zelkowadama a 2 zfobildm na nowej wyspie tak samo z stouniarkami na starej wyspie miałem zwykle stouniarki potwierdzi to mqkwacz które mam w ec na mojej nowej wyspie były moje nowo zrobione i ulepszone stouniarki . Mam nadzieję , że administracja mi jr zwróci i ukara gracza kamcio38 za oszustwo
#2
Z logów wynika, że wykopałeś piece i stoniarki z wyspy, godziny pokrywają się z godziną wykopania beacona.
#3
2 piece tylko szczescie 3 i niezniszczalnosc 3 , 1 powtarzam kupiłem od zelkowadama a 2 sam zrobiłem na nowej wyspie a jakie stouniarki mam w ec mqkwacz potwierdzi , że na starej wyspie były 1 lpoziomowe
#4
Ziomal sam mi naprawial stouniarki poziomu nr 1 wiesz pozdrawiam
#5
Nie ma znaczenia, czy kupiłeś piece, czy je zrobiłeś sam. Pracowałeś na wyspę gracza, do której należałeś. Wszelkie przedmioty należą do niego.
#6
Nie należały do jego wyspy te itemy nie widziały na oczy jego wyspy zrobiłem je odrazu po odejściu z jego wyspy
#7
Zostały Ci odebrane 2 piece i pięć stoniarek - dokladnie tyle ile zostalo wykopanych z wyspy. Na to wskazują logi - nie czyjekolwiek zeznania.

Przedmioty zostały oddane właścicielowi w ukradzionej ilości zweryfikowanej na podstawie logów. Nie widzę sensu dalszego prowadzenia tematu. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości