• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN
Czyli trzymałeś shifta i czytałeś w tym czasie książkę?
(02.11.2018, 18:39)Krynio napisał(a): Czyli trzymałeś shifta i czytałeś w tym czasie książkę?

Troche dziwne . Ciekawe jak z tego wybrnie
Klikałem shifta i czytałem książkę

Tak jak powiedziałem no byłem cały czas przy kompueterze i nigdzie nie odchodziłem ... wbiłem na ts w ciągu 3 min gdybym miał tinytaska chyba nie było by takiej szybkiej reakcji

naprawde zbyt zalezy mi na grze na serwerze ... spedzam tu caly swoj wolny czas... Wiem ze dostalem juz raz bana przyznalem sie i wiedzialem tez ze nie mg dostac go drugi raz... Teraz sie nie przyznaje bo z niczego nie korzystalem...
Prosby o UB rozpatruje ADMINISTRACJA. Jak jeszcze posty iLukasa rozumiem, bo przynajmniej pisze tam coś konkretnego, tak za posta DawidZRT dałbym warna, bo totalnie nic nie wnosi do tematu. <----- ten post też nic nie wnosi, hipokryzja kappa
Przepraszam ze sie przypominam i wiem ze to niegrzeczne ale naprawde zalezy mi na grze na skyupie i chcialbym zeby sprawa jak najszybciej sie wyjasnila ;/ Naprawde nie korzystalem z tinytaska i bylem ciagle przy komputerze ;/ Nie wiem co moge powiedziec wiecej na swoja obrone bo sprawa naprawde jest trudna ;/
Ciężko mi uwierzyć, że klikałeś cały czas shifta z taką samą częstotliwością przez tyle czasu. Trzymać go nie mogłeś, bo wtedy rozwalałbyś blok przed sobą - a na filmie dokładnie widać, że tak nie było. Cały czas, z takim samym odstępem, w tym czasie skupiając się na książce. Wydaje mi się to niemożliwe.
Wiem ze to wydaje sie dziwne i wiem ze cala ta sprawa jest trudna... ale ja naprawde po ostatnim banie usunalem tinytaska i bylem swiadom ze jak bym skorzystal jeszcze raz to czeka mnie perm... Zalezy mi na grze na skyupie jak widac po tym ze od 4 dni siedze na forum i czekam na odpowiedzi z waszej strony, moglbym juz dawno odpuscic i znalezc inny serwer ale chce grac tylko tu poniewaz bylem na poprzedniej edycji i teraz tez chcialbym pograc ;/ Nie wiem co moge wiecej powiedziec ;/ Jesli moglbym prosic to powiedzcie mi w koncu co i jak bo od 4 dni zyje w nadzieji ze jest jakas minimalna szansa na ub, choc teraz po rozmowach na ts watpie juz ;/ Pozdrawiam
Zostaniesz ostatni raz odbanowany. Graj tak, żebyśmy nie mieli żadnych wątpliwości, co do braku używania zakazanych programów. Kolejnej szansy nie będzie.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości