• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN
1. Nick : xigisx 
2. Administrator banujący : Zonzolka
3. Czas trwania bana : Perm 
4. Godzina bana : 16;05 
5. Powód bana : makro/tinytask
6. Wyjaśnienie sprawy: Dostalem bana za tinytaska ktorego nie mam .... Wiem ze mialem juz bana za to przyznalem sie wtedy i odczekalem swoje... po ub odrazu odinstalowalem ...
Teraz dostalem bana za bicia pajakow niby na tinytasku.... Wiem ze wszsytko tak wyglada ale mam bicie na shifta i poprostu wylaczylem monitor poniewaz czytam lekture do szkoly i nie chcialem zeby az tak rozpraszal... Odrazu jak zobaczylem ze mam bana bo jak juz mowilem na ts chcialem zobaczyc w jakim stanie jest karambit i byl to przypadek ze akurat po banie doslownie minute pozniej odpalilem monitor wszedlem na ts wyjasnilem sprawe zonzolce ale mialem napisac post.... wiem ze tez maja jakies nagranie i wiem ze wszytsko wskazuje przeciwko mnie ale naprawde po ostatnim banie nie korzystalem z tego i nie chce.... nie wiem jak moge to udowodnic, ale nie dam sobie wcisnac bana za cos czego naprawde nie mam.... bana dostalem o 16;05 a ba ts bylem juz 16;07 naprawde byl to przypadek ze akurat chwile po banie odpalilem monitor ....

https://zapodaj.net/a42999e39b304.bmp.html <---- link do skrina z ts ze bylem 3 min po banie ;/
Juz dostales bana za tinytaska. Mnie to srednio przekonuje . Kazdy moze tak napisac.
Na nie
gdybym mial tinytaska nie siedzialbym przy kompie i nie byl 3min pozniej na ts ... bez sensu by to bylo i wiem ze mialem bana ale jak juz powiedzialem odsiedzialem swoje
Rownie dobrze mogles siedziec i grzebac w telefonie lub cos innego robic albo po prostu sprawdziles czy nie wyrzucilo cie z serwera. Powodow moze byc wiele
Ja swoje powody podalem a ty mozesz tylko przypuszczac ze sa inne ale nie sa
Powiem tylko, że 10 minut przed banem rozmawiałem z igim, a poprzednim razem jak dostał bana usuwał przy mnie tinytaska, bo "Ch**a, ja już bana wole nie załapać na tej edycji" XD. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że on po tym wszystkim na tinytasku jechał, ale to tylko moje odczucie. Poza tym nie miałbym z tego żadnej korzyści jakby go odbanowali, bo już z nim nie gram na jednej wyspie.
Dziekuje ilukas jednak stary przyjaciel z wyspy to dobry czlowiek
Znów ban xd
Mialem bardzo podobna sytuację do tej, nie mogę powiedzieć o przebiegu, bo to prywatna sprawa pomiędzy mną a administracja, wyjątkowy przypadek. Jednak wydaje mi się, że powinniście szukać cheaterow, którzy kopia nocami, całymi dniami, a na takie przypadki przymknąć oko. Igi zgłosił się na ts zaledwie w 3 minuty- był przy komputerze, nie był nie wiadomo gdzie... Ale to tylko moja opinia na ten temat. Pozdrawiam.
(02.11.2018, 16:53)DawidZRT napisał(a): Znów ban xd

Wtedy przyznaje mialem ale teraz naprawde nie mam .... nawet nie pomyslalbym ze mozna uzyc tinytaska do bicia mobow XDD dlatego nie myslalem ze to moze byc podejrzane czy cos .... Gdybym wiedzial nie robilbym tak skoro odrazu ban za klikanie szifta na wylaczonym monitorze

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości