• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekordy serwera Skyblock.
Star 
[Obrazek: cdef07b86277e2d93742e9b17a73de33.png]
[Obrazek: 0848ceacef1d0e40ea7d86e81bd00ab1.png]

W tym temacie mam popozycję na rekordy serwera
                                                                                                  Na czym by to polegało?

• Na przykład masz 2 skrzynie pełne kluczy i robisz opening uwieczniasz to na nagraniu w serwisie YouTube.
  • Inny przykład to masz 300 lvl wbity expa wysyłasz ss z dowodem wbicia tego lvlu.
  • dzięki temu ludzie mogli by konkurować ze sobą jeszcze bardziej ,można by to rozwinąć wliczając rekordy z wszystkich przyszłych edycij oraz prowadzić wątki odzielnie dla każdej edycij.

IX EDYCJA
RozwińSpoiler:

X EDYCJA
RozwińSpoiler:
  Odpowiedz
Lub zrobienie na dodatkach takich rekordów servera jak np. spawnery, exp, postawione bloki itp.

Jestem za
  Odpowiedz
REKORD SPAWNERÓW IX EDYCJA

REKORD WYSPY GUCCI: 142 SPAWNERÓW
REKORD WYSPY Krynio to Kozak <3: 102 SPAWNERY
REKORD OGÓLNY: 244 SPAWNERÓW

W rekordzie ogólnym pomogli:
Damigta, Kedziorix, xXxDorexXx, Keauen, Darber321, ziomalekp123, sekretny7331 i MrFajtekPL
(Są to osoby z Wyspy GUCCI i Krynio to Kozak)

Nie miałem gdzie tego napisać więc napisałem w tym temacie Rekordy serwera Skyblock  ;D
  Odpowiedz

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości