• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propozycje
ogólnie mam pomysł że można dodać pływające statki jeżdżące karawany zamykane bramy itp. do gry wtedy nabrało by to klimatu i tego typu rzeczy albo dało by sie kupić (za dużą cene)
lub scraftować albo rzeczy które by wprawiały karawany w ruch dla przykładu albo dodać jakiś sposób by przy użyciu dźwigni dało się zamknąć brame plus można jakoś zmienić teleportacje (typu można sie tepnąć tylko do swojego miasta,spawnu i na outposty zamku no i /menu zostawić) a żeby przejść do innego miasta trzeba by było dojść ręcznie lub dojechać lub dodać jakiegoś ziomka który by mógł cię przewieźć do miasta za np.30 sc i zależałoby by to od tego jak jest to miasto daleko (oczywiście taka osoba byłaby na spawnie lub w mieście jak by sie dało to zrobić jakoś i by kosztowało wykupienie takiej osoby do miasta np.2,500 sc) a bramy jak to bramy przydałyby się zamykane w wypadku wojny a otwarte gdyby był pokój a statki do przewożenia materiałów/zwierząt na sprzedasz do innych miast gdyby się oczywiście dało coś takiego dodać (oczywiście gdyby były zagrody w innych miastach na zwierzęta)
i wyszły 3 propozycje wybaczcie że nie uporządkowałem tego ale też czasu nie miałem i liczę że mój pomysł się przyjmie oczywiście administracja może go dostosować i mi się wydaje że pomysły nie są aż tak złe ale trudne do wykonania
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości