• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki Turnieju Rycerskiego
#1
Star 
Na wezwanie odpowiedziało wielu dzielnych rycerzy z królestwa!
Każdy z nich wykazał się niezwykłymi umiejętnościami, jakich nigdzie na świecie nie znajdziesz.
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Naczelny skryba tak wiernie opisał to wydarzenie:

"Tego deszczowego popołudnia na grząskim gruncie stanęło do walki ośmiu najznamienitszych wojowników przybyłych z odległych krain. Wielu możnych panów i szlachetnych dam pojawiło się na trybunach areny walk. Głównym sędzią został lord z królestwa Sindrii - Kociamba, a nadzór sprawowała szlachetna baronowa Iorvetha przybyła z Nifgardu.
Gdy sroga ulewa zelżała na arenie pojawili się pierwsi wojownicy - Szanowny Pan ZhuC tarczy Nilfgard oraz wysłannik Kryznizmu wilk400, który również przybył z tamtych stron. Walka ta, ze względu na ich znajomość, odbyła się nieczysto. Sędzia jednak na wzgląd na swoją łaskawość pozwolił na jej powtórzenie. Po kilku poważnych atakach ZuhC odparował ciosem natarcie wilka400 i ten padł bez tchu na ziemię.
Kolejnymi uczestnikami byli MrMati594 przybyły z miasta Rivii i BlackPL, który występował spod znaku rodu Uchiha. Ich zbroje błyszczały wypolerowane do granic możliwości, a w rękach dzierżyli najostrzejsze miecze w królestwie. Na nic to jednak się zdało jednemu z rycerzy - MrMatiemu594, który pośliznął się w błocie dając szanse zadać decydujący cios BlackowiPL.
Później zobaczyliśmy niesłychaną rzecz - do walki stanęły dwie najdzielniejsze wojowniczki z całej krainy Skyup. Zonzolka i NeSha_ przybyły ze stolicy Sindrii by pokazać swoje niebywałe umiejętności. Ich walka była zacięta ale po chwili było wiadome, że zonzolka okazała się lepsza. Pokazując szacunek do swojej przeciwniczki podała na sam koniec jej dłoń i pomogła wstać.
Ostatnimi uczestnikami byli - olisiaq, która dumnie stała w szeregach wojska Sindrii i xShate, który nie chciał ujawnić swojego pochodzenia. Mimo tego główny sędzia pozwolił mu zabrać udział jako reprezentant krainy Spawn. Ich walka była bardzo nierówna i ostatecznie zwyciężył xShate.
Druga runda rozpoczyna się od spotkania szanownych panów ZuhC i BlackPL. Po długim mierzeniu wzrokiem natarli z ogromną siła. Ich okrzyki słychać było w całej stolicy. Mimo ich zaciętości wygrać mógł tylko jeden, a był to BlackPL. Opuścił arenę wśród okrzyków zdumienia kobiecej części publiczości.
Dalej wystąpili xShate w szarej zbroi i zonzolka z pięknym piórem u hełmu. Był to wielki pokaz zdolności i zwinności obu rycerzy. Trwała oba bardzo długo jednak ostatecznie używając specjalnego uderzenia wygrała zonzolka igrając ze swojego przeciwnika.
Walcząc o trzecie miejsce wstawili się po przerwie na posiłek xShate i ZuhC. Z nowymi siłami stanęli na grząskiej ziemi i rzucili się do walki. Z tego pokazu siły zwycięsko wyszedł ZuhC otrzymując mnóstwo wiwatów i złota.
Na część finałową słońce wyszło zza chmur. Zbroje błyszczały oślepiając publiczność. Po kilku wymianach obelg doszło do prawdziwego starcia. Była to wspaniła walka, brzęk stali długo świdrował w uszach. Mimo, że BlackPL bił siłą o głowę zonzolkę to ta, wykorzystując spryt używała szybkich ciosów zapewniając sobie zwycięstwo. Została ogłoszona najlepszym wojownikiem otrzymując chwałę, tytuły i złoto”
[Obrazek: 936x0x1.jpg]

Gratulujemy zwycięzcom walk na arenie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości