• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zbindować kolorowe pisanie posiadając Vipa
#1
Jak wiadomo na naszym serwerze rangi premium mogą pisać na kolorowo, ale trzeba dawać za każdym razem "&" co jest dla leniwych zbyt wymagające. Dlatego pokaże w tym poradniku jak zbindować pisanie na kolorowo Uśmiech.

1. Na początku pobieracie programik i instalujecie (żaden integralny z plikami minecraft) który macie tutaj: POBIERZ PROGRAM (waży 3 mb)
2. Gdy już macie zainstalowany ten program przechodzicie na pulpit, klikacie prawy przycisk myszy w puste miejsce, przesuwacie myszkę na opcję "Nowy" i klikacie na "AutoHotkey Script", wtedy tworzy wam się plik wykonywalny dla tego programu, nazywacie jak chcecie. 
Jeżeli wam nie zadziała postępujcie zgodnie z instrukcjami: Robicie to samo tyle że zamiast "AutoHotkey Script" klikacie na "Dokument tekstowy" (powinien być na samym dole). Zapisując plik na pulpicie otwieracie go, klikacie w lewym górnym rogu "plik", później "zapisz jako", nazwę pliku wybieracie sami, ale musicie napisać na jej końcu zakończenie ".ahk" i żeby był to plik wykonywalny dla programu, w opcji "zapisz jako typ" zaznacz "Wszystkie pliki".
3. teraz trzeba zaprogramować bind: 
(Plik powinien mieć ikonkę z "H" na środku).
Kod:
\::
Send, t
Sleep 50
Send, &
Sleep 50
Send, 2

"\" - jest to przycisk, ktory jak wcisniemy wykona bind
"send" - czyli to ze wysle polecenie aby uzyc litery "t"
"sleep" to odczekanie aby nie wcisnelo sie wszystko na raz (bedzie symulował ludzkie pisanie) bo przecież jak piszemy nie wciskamy wszystkich przyciskow na raz Oczko
W tym skrypcie po wcisnieciu "\" otworzy sie czat i automatycznie juz nam wpisze &2 (2 to zielony kolor mozecie sobie wybrac inny tylko nie czerwony bo admini nie pozwalaja Uśmiech

Podsumowując po wcisnieciu przycisku bedziemy gotowi pisac na zielono ale UWAGA: jezeli chcemy pisac jakas komende to piszmy na t bez koloru
oraz jezeli nawet minecraft bedzie wylaczony to bedzie dzialac! musicie kliknac w dolnym prawym rogu "pokaz ukryte ikony" i wylaczyc litere "H"

w razie problemow odpisze w komentarzach.
Binda mozna wykorzystac do innych gier Uśmiech
  Odpowiedz
#2
Jeszcze tylko dodam, na wypadek, gdyby ktoś miał zastrzeżenia związane z regulaminem.

Sposób ten na kolorowe pisanie nie łamie żadnego z punktów regulaminu sieci, w szczególności pierwszego: Surowo zakazane jest używanie wspomagaczy typu [...] Macro (np. TinyTask) i innych dających znaczną przewagę w przebiegu rozgrywki. Sam w sobie program jest macrem, ale używany w ten sposób nie podlega karze.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości