• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Rycerski
Bądźcie pozdrowieni waleczni rycerze i szlachetne damy!

[Obrazek: wiedzmino.jpg]

W dniu pańskim roku 347 kryniowesegryderiuszowego (23.06.2018 roku realnego) ogłoszony zostaje pojedynek najznamienitszych wojaków, by wyłonić najlepszego wśród najlepszych! Mimo, że nastał czas pokoju i dobrobytu nie możemy zapomnieć o naszych hardych korzeniach i spocząć na laurach. Ci z was, co nie boją wstąpić w szrankach oko w oko z przeciwnikiem niech co tchu siodłają konie i pędem ruszają na warowny zamek co w krainie Spawn jest postawiony. Stare bitewne zbroje niech odzyskują blask, a miecze przypomną sobie o dawnej ostrości. Walczcie godnie, by ktoś z was mógł otrzymać rękę posłusznej niewiasty, która ośmiela swym blaskiem cały dwór. Złóżcie przysięgi na honor swego rodu, przygotujcie ciało i ducha do ostatecznej próby waszej męskości!

[Obrazek: 5.jpg]

By swój udział w turnieju zaznaczyć musicie, mości panowie i panie, w zapisach wziąć udział. Chwyćcie gęsie pióro i poniżej wpiszcie kto wy, z jakich stron przybywacie (miasto), jaki ród reprezentujecie (tutaj możecie wymyślić) i na co przysięgę uczciwości chcecie złożyć (liczymy na waszą kreatywność).

Cały lud czeka na wasze przybycie.
Nie odkładaj więc chwili i pław się w zwycięstwa dobrobycie!
  Odpowiedz
Mój nick to LifeFailsYouPL przybywam z miasta Irrai. Reprezentuje ród Kekewianów, czyli mój rodzinny ród. Przysięgam, że jeżeli
wygram ten pojedynek, będę bronił tego, co dobre.
  Odpowiedz
ZhuC, syn Króla Elfów Fingolfina z rodu Calaquendi, urodzony w Pierwszej Erze, tuż po utworzeniu słońca i księżyca, walczący w Erze Gniewu, najznakomnitrzy (????) wojownik w Bitwie o Beleriand. Niestety, rany doznane w tamtym czasie zatrzymały go i nie mógł walczyć w imię swej rasy Elfów.
Po zniszczeniu Gondolin oraz Doriath, osłabiony ZhuC uciekł razem z Elfami mu wiernymi do świata Minecrafta, Opatrzywszy rany, wziąwszy swój Elficki miecz - Leliatha Trisxina do rąk poczuł znów jego moc i aby odzyskać utracony Honor i szacunek wśród swojego ludu, oraz wszystkich ludów Śródziemia staje w szranki w Turnieju rycerskim w którym reprezentuje Nilfgard.
  Odpowiedz
dominex309,Przybywam z miasta Valentia. Reprezentuje ród Valentii (co kolwiek wymyśliłem). Przysięgam jeśli wygram ten turniej będe walczył w obronie słabszych
  Odpowiedz
Tam, skąd pochodzę zwą mnie xStooki67, a pochodzę z wielmożnego, szanującego miasta Sindria. Wychowałem się w rodzie świętych Galfów. Galfowie są niezbyt znanym, lecz bardzo walecznym rodem. Już od małego uczono władania srebrnym mieczem poświęconym wodą naszego Boga - Alleusa. Galfowie są bardzo wierzącym i religijnym rodem. Przysięgam, iż będę chronił tego co uczciwe i tego co dobre! Bywajcie!
  Odpowiedz
Szlachetny wojownik zwie się jozin555, przybywający z odległej krainy Sindria, pochodzę z Dynastii Elrosa z Rodu Hadora. Wieki temu po ciężkiej bitwie stoczonej przeciwko Kobylinowi nie istniejącemu już Królestwu złych przywódców i barbarzyńców które pozbawiło życia wielu ludzi. Altantic upadłe miasto zniszczone przez Kobylin, zostało rozrzucone ze względu na bezpieczeństwo Rodu Hadora, lecz teraz staje do walki o honor Rodu Hadora i o Honor Altantic, Za Ród i Za Ojczyznę. Stop wszelkiemu zgorszeniu i plugastwu.
  Odpowiedz
Doszły mnie słuchy że on zjawi się na tym pojedynku...
https://imgur.com/a/5NTIhbc
Z tego co mi wiadomo chowa się po kanałach w mieście Sindria
  Odpowiedz
Groźny, waleczny wilk400 osiadły w mieście bogatym co się zwie Nilfgard. Weźmie udział w tym jakże prestiżowym pojedynku na śmierć i życie. Swoją walką będzie szerzył wiarę w jedyną słuszną religię istniejąca na tym świecie, Krynizm.
Niech Święty Krynio nademną czuwa!

[Obrazek: 2018-06-17_19.45.35.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości