• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Rycerski
Bądźcie pozdrowieni waleczni rycerze i szlachetne damy!

[Obrazek: wiedzmino.jpg]

W dniu pańskim roku 347 kryniowesegryderiuszowego (23.06.2018 roku realnego) ogłoszony zostaje pojedynek najznamienitszych wojaków, by wyłonić najlepszego wśród najlepszych! Mimo, że nastał czas pokoju i dobrobytu nie możemy zapomnieć o naszych hardych korzeniach i spocząć na laurach. Ci z was, co nie boją wstąpić w szrankach oko w oko z przeciwnikiem niech co tchu siodłają konie i pędem ruszają na warowny zamek co w krainie Spawn jest postawiony. Stare bitewne zbroje niech odzyskują blask, a miecze przypomną sobie o dawnej ostrości. Walczcie godnie, by ktoś z was mógł otrzymać rękę posłusznej niewiasty, która ośmiela swym blaskiem cały dwór. Złóżcie przysięgi na honor swego rodu, przygotujcie ciało i ducha do ostatecznej próby waszej męskości!

[Obrazek: 5.jpg]

By swój udział w turnieju zaznaczyć musicie, mości panowie i panie, w zapisach wziąć udział. Chwyćcie gęsie pióro i poniżej wpiszcie kto wy, z jakich stron przybywacie (miasto), jaki ród reprezentujecie (tutaj możecie wymyślić) i na co przysięgę uczciwości chcecie złożyć (liczymy na waszą kreatywność).

Cały lud czeka na wasze przybycie.
Nie odkładaj więc chwili i pław się w zwycięstwa dobrobycie!
  Odpowiedz
Mój nick to LifeFailsYouPL przybywam z miasta Irrai. Reprezentuje ród Kekewianów, czyli mój rodzinny ród. Przysięgam, że jeżeli
wygram ten pojedynek, będę bronił tego, co dobre.
  Odpowiedz
ZhuC, syn Króla Elfów Fingolfina z rodu Calaquendi, urodzony w Pierwszej Erze, tuż po utworzeniu słońca i księżyca, walczący w Erze Gniewu, najznakomnitrzy (????) wojownik w Bitwie o Beleriand. Niestety, rany doznane w tamtym czasie zatrzymały go i nie mógł walczyć w imię swej rasy Elfów.
Po zniszczeniu Gondolin oraz Doriath, osłabiony ZhuC uciekł razem z Elfami mu wiernymi do świata Minecrafta, Opatrzywszy rany, wziąwszy swój Elficki miecz - Leliatha Trisxina do rąk poczuł znów jego moc i aby odzyskać utracony Honor i szacunek wśród swojego ludu, oraz wszystkich ludów Śródziemia staje w szranki w Turnieju rycerskim w którym reprezentuje Nilfgard.
  Odpowiedz
dominex309,Przybywam z miasta Valentia. Reprezentuje ród Valentii (co kolwiek wymyśliłem). Przysięgam jeśli wygram ten turniej będe walczył w obronie słabszych
  Odpowiedz
Tam, skąd pochodzę zwą mnie xStooki67, a pochodzę z wielmożnego, szanującego miasta Sindria. Wychowałem się w rodzie świętych Galfów. Galfowie są niezbyt znanym, lecz bardzo walecznym rodem. Już od małego uczono władania srebrnym mieczem poświęconym wodą naszego Boga - Alleusa. Galfowie są bardzo wierzącym i religijnym rodem. Przysięgam, iż będę chronił tego co uczciwe i tego co dobre! Bywajcie!
  Odpowiedz
Szlachetny wojownik zwie się jozin555, przybywający z odległej krainy Sindria, pochodzę z Dynastii Elrosa z Rodu Hadora. Wieki temu po ciężkiej bitwie stoczonej przeciwko Kobylinowi nie istniejącemu już Królestwu złych przywódców i barbarzyńców które pozbawiło życia wielu ludzi. Altantic upadłe miasto zniszczone przez Kobylin, zostało rozrzucone ze względu na bezpieczeństwo Rodu Hadora, lecz teraz staje do walki o honor Rodu Hadora i o Honor Altantic, Za Ród i Za Ojczyznę. Stop wszelkiemu zgorszeniu i plugastwu.
  Odpowiedz
Doszły mnie słuchy że on zjawi się na tym pojedynku...
https://imgur.com/a/5NTIhbc
Z tego co mi wiadomo chowa się po kanałach w mieście Sindria
  Odpowiedz
Groźny, waleczny wilk400 osiadły w mieście bogatym co się zwie Nilfgard. Weźmie udział w tym jakże prestiżowym pojedynku na śmierć i życie. Swoją walką będzie szerzył wiarę w jedyną słuszną religię istniejąca na tym świecie, Krynizm.
Niech Święty Krynio nademną czuwa!

[Obrazek: 2018-06-17_19.45.35.png]
  Odpowiedz
Jam jest oto Prawy Rycerz wiary krynizmu. Me imię w żaden sposób nie budzi grozym, ni strachu.... jednak...zacznie.... Zwę się o to BlackPL.
Pochodzę z niesławnego rodu o nazwie Uchiha (pozdro dla kumatych Śmiech) , niczym nie różniącego się od żebraków i reszty plebsu. W planach mych przewiduję by nazwę tą jak i imię me usłyszał cały wszechświat, łącznie z Św. Kryniem. Zamieszkuję miasto co zwą Valentia - Unią Zjednoczonych Miast, będę rozsławiał również je swym nazwiskiem.Teraz składam oto przysięgę; ,, Na chwałę i cześć Krynia! Stworzyciela wód i ziem wszelakich; obiecuję, iż od chwili obecnej, niezależnie czy wyjdę z turnieju zwycięsko czy nie, będę głosił wiarę krynizmu, działał sprawiedliwie, bronił wszelkich osób którzy potrzebują pomocy nie spoglądając na rangę, czy bogactwo oraz działał wedle Kodeksu Rycerskiego. Od teraz, aż po wsze czasy! Niech żyje Krynio!"
  Odpowiedz
Zonzolka, przybywająca z miasta Sindria. Dzielna i waleczna, a zarazem śmiała. Jeśli mej osoby przypadnie wygrana będę bronić tego co dobre.
[Obrazek: em9uem9sa2E=.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości