• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No Siema
1. Nick: XErteks
2. Administrator banujący: Nie Pamiętam Język
3. Czas trwania bana: permabanik
4. Godzina bana: Nie Pamiętam Język
5. Powód bana: 5 warników Język
6. Wyjaśnienie sprawy: Hej to ja, ten brat olokoksera , trochę czasu minęło od dostania tego bana , powiem tak , jeżeli zaufacie mi i odbanujecie to konto to nei dostane żadnego warna, i to jest spoko, a jeżeli nie ufacie mi to możemy porozmawiać na tsie o tym co moge zrobić by dostać tego unbana Uśmiech Szanujmy sie Uśmiech
  Odpowiedz
Mam do Ciebie prośbę - wejdź na taki serwer: SkyUp.pl, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wciśnij ikonkę wiaderka lewym przyciskiem myszy. Następnie spójrz w lewy dolny róg ekranu i przeczytaj uważnie informację o unbanach Uśmiech
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz
(13.09.2017, 15:21)RobcioGaming napisał(a): Mam do Ciebie prośbę - wejdź na taki serwer: SkyUp.pl, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wciśnij ikonkę wiaderka lewym przyciskiem myszy. Następnie spójrz w lewy dolny róg ekranu i przeczytaj uważnie informację o unbanach Uśmiech

Ale kolego, wiem widziałem, poprostu żałuje tego co zrobiłem , a mój brat nie chce mnie więcej puszczać na swoje konto  więc staram sie jak najbardziej o unbana Uśmiech
  Odpowiedz
Zapomniałem dodać: gdzieś nad informacją o unbanach powinieneś mieć szczegóły bana, masz tam m.in. Kto Cię zbanowal.

Jak dla mnie to informacja o unbanach jest jasna, ale decyzja należy do administracji Oczko

Odpowiedz
Ja tam nic nie osądzam ale prośby o unbana nie powinno pisać sie z uśmiechem (przynajmniej moim zdaniem) aha i co takiego robiłeś że te warny dostałeś?
  Odpowiedz
(13.09.2017, 17:40)Ilumin1 napisał(a): Ja tam nic nie osądzam ale prośby o unbana nie powinno pisać sie z uśmiechem (przynajmniej moim zdaniem) aha i co takiego robiłeś że te warny dostałeś?

Wszystkie za Aukcje
  Odpowiedz
(13.09.2017, 18:36)XErtej napisał(a):
(13.09.2017, 17:40)Ilumin1 napisał(a): Ja tam nic nie osądzam ale prośby o unbana nie powinno pisać sie z uśmiechem (przynajmniej moim zdaniem) aha i co takiego robiłeś że te warny dostałeś?

Wszystkie za Aukcje

Naprawdę? Po 4 ostrzeżeniach dalej robiłeś nieodpowiednie aukcje? Śmiech

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości