Ankieta: Lubisz mnie? xD
Ankieta jest zamknięta.
Tak Uśmiech
83.33%
5 83.33%
Nie Smutny
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej :D
Być może ten post zmieni wasz punkt widzenia jeżeli chodzi o mnie. Mam na imię Robert i mam 13 lat (prawie 14). Tak, 13 lat. Jednakże jestem dość dojrzały i ogarnięty jak na swój wiek. Nie pamiętam kiedy ostatnio popełniłem jakiś błąd ortograficzny Uśmiech. Mam ~190cm wzrostu i jam najwyższy w klasie. Gdzie mieszkam to masz na lewo od tego posta. Jestem śmieszkiem i mam dość spore poczucie humoru (nie tylko na SkyBlock). Swoją przygodę z serwerem SkyUp zacząłem niedawno, a dokładniej 3 tygodnie temu (i to jest zdecydowanie najlepszy SkyBlock na jakim grałem). Przez jakieś 2 tygodnie miałem rangę gracz i szybko rozbudowałem wyspę z kolegą znanym pod nickiem MikiDomar. W momencie pisania tego posta mam sVipa Język. W świecie realnym jestem dość nieśmiały, w MC to inna sprawa. Mam psa Uśmiech. Organizuję na SkyUp sporo minieventów typu O/X i Kolorki. Moje zainteresowania to psy i pływanie. Jestem nazywany też „Technikiem Robertem” ze względu na moją wiedzę o komputerach Uśmiech. To chyba wszystko, do zobaczenia na Skyup!
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz
Siemka
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
jak ty na sterydach, z 2 metry teraz masz Śmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości