• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł / ulepszenie PVP
"a w 1.8 bez problemowo mogłeś odpychać graczy za pomocą jajek czy łuku bo nie było ładowania." - ładowanie w łuku zawsze było i jest nadal, w śnieżkach natomiast nigdy nie było. To co podajesz jako cahrakterystyczne dla starego PVP w rzeczywistości nim nie jest.

"nawet przecież wolno uzywać macro na 1.9 ;V." Owszem, ale nic nie daje XD W przeciwienstwie do starego pvp, gdzie daje bardzo dużo Uśmiech

"A ogólnie w 1.9 liczą się tylko 3 rzeczy 1. Celność 2. Precyzja 3. Unikanie
A w 1.8: 1. Celność 2. Precyzja 3. Movement 4. Używanie nie tylko miecza. (Łuku, Bloków a nawet snieżek)" Przeczysz sobie parę zdań wcześniej pisząc "tą taktyka będzie tylko unikanie ataków" - czyli właśnie "Movement", który jest dużo ważniejszy w 1.9, bo nie jestes w stanie uderzać tak szybko, zeby nie pozwolić drugiemu graczowi walczyć. Movement w 1.8 to bieganie jeden za drugim, a nie robienie uników i szarż, jak w 1.9. Dodatkowo, jak już wspomniałem kawałek wcześniej łuk, jajka, śnieżki, wędka odgrywają taką samą rolę w obu wersjach, a dodatkowo w 1.9 jest jeszcze tarcza Oczko

Dodatkowo, odnosząc się jeszcze do pierwszego Twojego posta: mówisz o oddzielnych klasach, oddzielnej arenie, czyli w gruncie rzeczy o oddzielnym systemie pvp i pieniędzy, czyli właściwie oddzielnym serwerze, a nie dodatku na już istniejącym trybie.
Jak ja nie lubię wątróbki ;__;
  Odpowiedz
" ładowanie w łuku zawsze było i jest nadal"... Nie było zawsze... W pierwszych wersjach mc można było nawalać jak ze śnieżek Śmiech
  Odpowiedz
Chodzi tu raczej o gotowe wersje MC.
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz
piszecie na posta z przed miesiąca XD
  Odpowiedz
On napisał, ja mu odpowiedziałem Śmiech Z reszta to i tak lepiej niż odpisać na posta sprzed dwóch lat :p
Pomogłem? A może rozśmieszyłem? Jeśli tak, kliknij „Lubię to!” pod postem!

[Obrazek: 76561198189698993.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości